Floty i ubezpieczenia

Wymiana szyby z ubezpieczenia

Wymiana szyb z ubezpieczenia to usługa, którą kierujemy do właścicieli pojazdów poszukujących warsztatów naprawczych realizujących usługi z polis ubezpieczeniowych OC i AC. Świadczymy wysokiej jakości usługi zapewniając możliwość rozliczenia bezgotówkowego z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Usuwamy szkody powstałe w wyniku zdarzeń drogowych, oddziaływania warunków atmosferycznych oraz aktów wandalizmu.

Wymiana szyb z ubezpieczenia obejmuje wycenę rzeczoznawcy, pomoc w dopełnieniu wszystkich wymaganych przez ubezpieczalnię formalności, usługę wymiany szyby z zapewnieniem komponentu oryginalnego lub wysokiej jakości zamiennika oraz gwarancję na wykonaną usługę. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, zapewniając profesjonalny serwis szyb samochodowych w samochodach osobowych i dostawczych.

Wymiana szyb we flotach samochodowych

Zapraszamy wszystkie firmy chcące nawiązać współpracę na płaszczyźnie obsługi FLOT SAMOCHODOWYCH oraz w zakresie wymiany i naprawy szyb samochodowych.

Pracujemy z właścicielami zarządzającymi wielkimi parkami samochodowymi takimi jak firmy leasingowe, fleet management services oraz z firmami transportowymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także posiadaczami stosunkowo mniejszej liczby aut.

Logistycznie i technologicznie przygotowani jesteśmy do obsługi dużej ilości samochodów. Gdziekolwiek jesteś, Car Glass przybędzie z pomocą. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów poprzez sieć zaufanych partnerów, w prawie 200 miastach na terenie całego kraju.

Wymiana szyb z ubezpieczenia  - sprawdź, jak działamy

Wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyposażone zaplecze serwisowe sprawiają, że w Car Glass wymiana szyb z ubezpieczenia to usługa świadczona na najwyższym europejskim poziomie. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów:

  • zapewniamy gromadzenie dokumentacji dotyczącej procesu likwidacji szkód (również fotograficznej),
  • zgodnie z potrzebami dysponentów flot oferujemy szyby markowe w konkurencyjnych cenach, bądź szyby z kategorii najtańsze,
  • zainteresowanym przedstawiamy listę referencji,
  • Car Glass współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi na terenie całej Polski w zakresie szkód szybowych. Naszym Klientom korporacyjnym oferujemy dodatkowo likwidację szkód poza granicami Polski.